Daba dziedē

Šajā sadaļā es turpmāk apkopošu dažādas receptes, ko daba mums spēj dot, un kā pareizi izmantot dažādus zāļu tēju maisījumus, uzlējumus, smēres un citas dabas veltes, ar kurām cilvēks spēj nodrošināt sev labu veselību.

Visas receptes pamatā ir pārbaudītas vai manis paša, vai cilvēka, kurš man šo recepti ir izstāstījis, attiecīgi tās saistās ar mūsu senču metodēm, kuras iespējams, mūsdienās ir piemirstas. Ja, Tev ir pieejama kāda recepte, kura var būt noderīga un Tu vēlies ar to padalīties, es aicinu man to nosūtīt sadaļā “Kontakti” vai personīgi sūtīt uzreiz uz pitinhs@gmail.com. Es to izvērtēšu, kopā ar cilvēku kurš ar šīm lietām nodarbojas jau gadiem un publicēšu šajā mājas lapā, protams, kā receptes autors tiksi minēts Tu, ja tāda vēlēšanās būs pašam.

Dabas līdzekļi ir līdzekļi ar kuriem ir iespējams nodrošināt savu organismu ar nepieciešamajām vielām, lai tas pats spētu tikt galā ar kādu konkrētu veselības problēmu, neķeroties pie jau iznīcinošākiem līdzekļiem, kā zāles, antibiotikas un kaut kāda veida narkotiskās vielas.

Veidojot šo sadaļu, es esmu ieplānojis, minēt tajā ne tikai mūsu dabā atrodamos līdzekļus, bet arī līdzekļus, kas tiek ievesti no citām zemeslodes vietām, jo, manuprāt, nav svarīgi no kurienes nāk kāds konkrēts līdzeklis, svarīgi ir rezultāts, ko ar to var panākt.

Tāpēc, ceru uz Tavu sadarbību un iespēju robežās padalīties ar savām receptēm, kuras iespējams nāk pat no Taviem vecākiem, vecvecākiem, bet iespējams, Tu pats esi atklājis ko lielisku un jaunu.

Protams, ka visas sadaļas vairāk vai mazāk savā starpā saistīsies ar receptēm, tāpēc iesaku aplūkot visas sadaļas meklējot sev vēlamo!

Pagaidām sadaļa ir izstrādes stadijā un tāpēc, lūgums, būt pacietīgiem, pašreiz tiek meklēts pats ērtākais veids, kā iekārtot šo sadaļu, lai tā visiem būtu ērti pieejama un apskatāma.

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .