Ziede Nr.2

Sastāvs: Palmu eļļas, bišu vaska, sviesta, medus, lavandas eļļas, bērza pumpura eļļas un izsildīts dzintars 100gr.

Ziedes pamatā ir palmu eļļa, par kuru valda uzskats, ka tā ir kaitīga cilvēka organismam visās tās izpausmēs. Taču retāk ir sastopama informācija par to ka tas attiecas tikai uz hidrogenizētu (cietinātu) palmu eļļu. Palmu eļļa ir burvīgs A un E vitamīnu avots. Tajā esošie mikroelementi lieliski palīdz mums cīnīties ar novecošanās procesiem, kā arī spēcīgi aizsargā mūs no UV staru kaitīgās ietekmes.

Bišu vasks sastāv no dažādām taukskābēm, ēteriem, karbonātiem un ir lielisks A vitamīnu un dažādu mikroelementu avots. 

Medus ziedēs tiek pielietots izsenis, jo tas ātri iesūcas ādā un bagātīgi to baro, pateicoties tajā esošajam mikroelementu kompleksam.

Lavandas eļļai ir spēcīgas antiseptiskas, baktericīdas īpašības, kuras var izmantot kā dabīgu brūču kopšanas līdzekli, kas novērsīs gan iekaisumus, gan sadziedēs brūces un neļaus sākties iekaisuma procesiem.

Bērza pumpuri dermotoloģijā tiek izmantoti īpašī plaši. Tie spēj palīdzēt ne tikai locītavu sāpju gadījumos, taču arī lieliski dziedēt dažādas niezes un citas ādas slimības.

Ziedei pievienots arī speciāli sagatavots Latvijas dzintars, kurš ir īpaši bagāts ar dzintarskābi. Tas palīdz novērst iekaisumus un paātrina dzīšanas procesu.

Šī ziede lieliski noderēs ikdienas ādas kopšanai un dažādu ādas bojājumu kopšanā/ dziedēšanā. Ziedei ir universāls raksturs- jo tā iesūcas arī dziļi ādā un ikdienā to lietojot tā pat spēj ietekmēt dažādus sastiepumus un sasitumus, plīsumus un trūces.
Tās darbības princips ir bagātīgi barot traumēto vietu, tādā veidā veicinot audu atjaunošanos procesus un dabīgā veidā veicināt organismam vieglāku traumas atveseļošanu. Šai ziedei izteiktāk, būs ādas kopšana, dažādu dermatoloģisku kaišu gadījumā.
Ziedi brīvi var lietot arī bērni un grūtnieces.

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .