Ziede Nr.3


Sastāvs: Palmu eļļa, kokosrieksta eļļa, baltie egļu sveķi, bišu vasks, tauksaknes sakneņi! 100gr.

Ziedes pamatā ir palmu eļļa, par kuru valda uzskats, ka tā ir kaitīga cilvēka organismam visās tās izpausmēs. Taču retāk ir sastopama informācija par to ka tas attiecas tikai uz hidrogenizētu (cietinātu) palmu eļļu. Palmu eļļa ir burvīgs A un E vitamīnu avots. Tajā esošie mikroelementi lieliski palīdz mums cīnīties ar novecošanās procesiem, kā arī spēcīgi aizsargā mūs no UV staru kaitīgās ietekmes.

Ziedes sastāvā esošā kokosriekstu eļļā ir lielisks ādas kopšanas līdzeklis. Tā lieliski baro ādu un atjauno tās elastību. Tā palīdz novērst pigmentācijas plankumus, kuri rodas ādas bojājumu rezultātā, kā arī vecuma ietekmē.

Baltie egļu sveķi ziedei piešķir spēcīgas dziedinošas īpašības, kas palīdzēs sadziedēt traumas un dažādus ādas un zemādas bojājumus.

Bišu vasks sastāv no dažādām taukskābēm, ēteriem, karbonātiem un ir lielisks A vitamīnu un dažādu mikroelementu avots. 

Tauksaknes sakneņi tiek pielietoti locītavu, kaulu, muskuļu un cīpslu traumu gadījumā. Kā arī ttauksakne lieliski palīdzēs muskuļu, cīpslu, nervu iekaisuma gadījumos. Tauksaknē ir reti sastopamais alantonīts, kurš ir īpašs ar to ka tas veicina šūnu reģenerācijas procesus, kas spēj pat veicināt kaulu audu un skrimšļu atjaunošanos.

Šī ziede lieliski noderēs ikdienas ādas kopšanai un dažādu ādas bojājumu kopšanā/ dziedēšanā. Ziedei ir universāls raksturs- jo tā iesūcas arī dziļi ādā un ikdienā to lietojot tā pat spēj ietekmēt dažādus sastiepumus un sasitumus, plīsumus un trūces.

Šī ziede būs jau vairāk balstīta uz dažādu traumu dziedēšanu un ne tikai ādas kopšana, bet jau zemādas bojājumu dziedēšanu. Sākot no dažādiem iekaisuma procesiem un pat arī kaulu lūzumu profilakse.
Tās darbības princips ir bagātīgi barot traumēto vietu, tādā veidā veicinot audu atjaunošanos procesus un dabīgā veidā veicināt organismam vieglāku traumas atveseļošanu.

Grūtniecības periodā ar šo ziedi ir jābūt uzmanīgai!

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .