Ziede Nr.4


Sastāvs: Egļu sveķi, olīveļļa, zemesriekstu eļļa, vīnogu kauliņu eļļa, bišu vasks, tauksakne, salvija, asinszāle, lavanda. 100gr.

Baltie egļu sveķi ziedei piešķir spēcīgas dziedinošas īpašības, kas palīdzēs sadziedēt traumas un dažādus ādas un zemādas bojājumus.

Bišu vasks sastāv no dažādām taukskābēm, ēteriem, karbonātiem un ir lielisks A vitamīnu un dažādu mikroelementu avots. 

Tauksaknes sakneņi tiek pielietoti locītavu, kaulu, muskuļu un cīpslu traumu gadījumā. Kā arī ttauksakne lieliski palīdzēs muskuļu, cīpslu, nervu iekaisuma gadījumos. Tauksaknē ir reti sastopamais alantonīts, kurš ir īpašs ar to ka tas veicina šūnu reģenerācijas procesus, kas spēj pat veicināt kaulu audu un skrimšļu atjaunošanos.

Salvija, asinszāle un lavanda savienojumā ar dažādām eļļām ir kā blakus produkts, kas palīdzēs padarīt ziedes darbību maigāku, jo šī ziede ir veidota ar pastiprinātu egļu sveķu un tauksaknes sakneņu koncentrāciju. 

Šī ziede būs jau vairāk balstīta uz dažādu traumu dziedēšanu un ne tikai ādas kopšana, bet jau zemādas bojājumu dziedēšanu. Sākot no dažādiem iekaisuma procesiem un pat arī kaulu lūzumu profilakse. Šī ziede ir jau ar pastirpinātu tendenci dziedināt zemādas orgānus un kaulus. Mazinot gan traumētās vietas bojājumu un mazināt sāpes.
Tās darbības princips ir bagātīgi barot traumēto vietu, tādā veidā veicinot audu atjaunošanos procesus un dabīgā veidā veicināt organismam vieglāku traumas atveseļošanu.

Nav ieteicama lietošana grūtniecības laikā.

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .