Alumīnijs
Urāna metāls


Alumīnijs ir izplatītākais no vieglākajiem un plastiskākajiem metāliem. Tam piemīt sudraboti- bāls tonis. Šim metālam piemīt labas siltuma un elektrības vadīt spēja. Tas labi pakļaujas arī apstrādei un liešanai. Metāls ir izturīgs pret koroziju, pateicoties tam, ka tas ātri spēj oksidējoties sev izveidot aizsargkārtu.

Vārds alumīnijs ir cēlies no latīņu valodas “alumen”, kas nozīmē alauns. Tā kā alumīnijs labi sasaistās ar skābekli, tā ieguve ir visnotaļ sarežģīta. Alumīniju plaši pielieto rūpniecībā, jo tas veido praktiskus sakausējumus ar citiem metāliem.

Metāls saistās ar planētu Urāns.

Alumīnija maģiskā nozīme

Alumīnijam, tāpat kā citiem metāliem piemīt savas maģiskās spējas. Pie sevis nēsājot nelielu alumīnija gabaliņu, cilvēks sevī veicina prāta spēju attīstību, domas kļūstot dzidrākas, attīstās intuīcija un palielinās darbspējas.

Alumīniji izsenis pielieto rituālos, lai piesaistītu veiksmi, veselību, konkrētus cilvēkus.

Alumīnijs palīdz cilvēkiem, kuri vēlas atrast jaunu darba vietu. Šim nolūkam pirms iet uz darba pārrunām, kabatā vai somiņā ieliek nelielu alumīnija gabaliņu. Saka, ka pārrunas noritēs viegli un jums labvēlīgi. Taču šis metāls cilvēku nespēj aizsargāt no noskaudumiem un citas negatīvas informācijas, kas tiek vērsta pret cilvēku. Šim nolūkam izvēlas citus metālus.

Alumīnija dziednieciskās īpašības

Ar alumīniju ir jābūt uzmanīgam, jo ar to var saindēties, taču tam tik un tā ir arī savas dziedniecībā izmantojamās funkcijas. Senatnē cilvēki visnotaļ daudz slimību ārstēja tieši ar alumīniju. Ar alumīnija foliju aptina dažādas ķermeņa daļas, jo alumīnijs skaitās, kā bioplūsmu atstarojošs materiāls. Attiecīgi sanāk, ka noslēdz noplūdes, radot tādu kā noslēgtu sistēmu. Tāpat to nereti pievieno arī kosmētiskos līdzekļos, lai samazinātu svīšanu.

Alumīnijs un astroloģija

Alumīniju piesaista Urānam. Tāpat arī vieglām un gaisīgām zīmēm- gaisa un zemes. Lojāls tas būs arī pret ūdens zīmēm, taču ar uguns zīmēm tas gan ir nedraudzīgs. Uguns zīmēm ieteicams ir izvairīties no šīm zīmēm, jo tas var tajos radīt nevajadzīgu agresiju, negatīvu, dusmas un neracionālu domāšanu. Īpaši tas attiecas uz Strēlniekiem.

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .