Bronza
Merkūrija metāls


Atšķirībā no zelta vai vara, bronza tīrā veidā dabā nav sastopama. Šo metālu iegūst sakausējot varu ar dažādiem metāliem. Standartā tas ir 88% varš un 12% alvas. Bet var būt arī citi savienojuma veidi, varam pievienojot citus metālus un pusmetālus.

Vārds “bronza” no persiešu valodas nozīmē “kapars” un to saista ar pilsētu Brundīzija no kuras vara un alvas sakausējums tika piegādāts Romai.

Populārākā bronza ir tieši vara sakausējums ar alvu, jo to izmanto rūpniecībā un no tās gatavo lējumus. Iegūtais materiāls ir gana izturīgs un tai pat laikā labi pakļaujas apstrāde- kausēšanai. Bronzai piemīt augstas antikorozijas īpašības, tāpēc to plaši pielieto ķīmiskajā rūpniecībā.

Bronzas maģiskās īpašības

Līdz ar to, ka bronza ir sakausējums, tā saistās ar enerģijas integrāciju. Tāpēc uzskata, ka bronza veicina cilvēka izturību, garīgumu un stabilitāti. Bronza spējīga piesaistīt labklājību, attīsta cilvēkā dāsnumu.

Senatnē uzskatīja, lai kļūtu laimīgs un vairotu savu bagātību nepieciešams nēsāt bronzas rotas lietas- gredzenus, kaklarotas un rokas sprādzes. Tāpat arī durvīs uzstādīja bronzas rokturus un slēdzenes, lai aizsargātu savu mājokli no garnadžiem.

Cilvēks, kurš nēsā bronzas rotas lietas ir stabilāks, mierīgāks un daudz ātrāk spēj atrast kopīgu valodu ar apkārtējiem. Bronza arī noņem nogurumu, uzlabo gara stāvokli, mazina stresu, kā arī vairo cilvēkā radošumu.

Bronzas dziednieciskās īpašības

Pateicoties varam, kurš ir bronzas sastāvā, tai arī ir sava dziednieciskā nozīme. Bronza ir labvēlīga cilvēkiem, kuri cieš no paaugstināta arteriālā asinsspiediena. Šis metāls mazinās galvas sāpes, kā arī uzlabo emocionālo stāvokli. Depresīvs cilvēks uzvelkot bronzas rotas lietas, pēc pavisam neilga laika pamanīs gara stāvokļa paaugstināšanos.

Agrāk bronzas izstrādājumus sievietes nēsāja, lai izārstētu neauglību.

Bronza palielina organisma pretošanos spēju pret dažādām saslimšanām. Cilvēks arī jūtas drošāks par sevi, palielinot iekšējo līdzsvara stāvokli. Šis metāls rada svētku noskaņojumu cilvēkā, neļaujot domāt sliktas domas un darīt sliktus darbus.

Bronza un astroloģija

Bronzas rotas lietas var nēsāt praktiski visas zodiaka zīmes. Īpaši labi bronza sadarbosies ar ūdens stihiju. Visvairāk no šī metāla nepieciešams izvairīties Jaunavām un Mežāžiem, jo šīs zīmes šis metāls var padarīt skopas.

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .