Zelts


Zelts ir izteikts Saules materiāls. Tas ir spēcīgs un jaudīgs metāls, tas nav pats spēcīgākais no metāliem, taču pats radošuma veicinošākais, priecīgākais un dāsnākais tas ir viennozīmīgi. Metāliem nav savas individualitātes, taču pēc to enerģētikas tiem ir savs "raksturs"! Zelts aktīvi iedarbojas pie sirds asinsvadu problēmām, radot kompensāciju šajā apvidū!

Tā kā zelts ir Saules materiāls, tad tas spēj cilvēkā atmodinat harizmu, radošo garu- Dievišķo pirmbūtību.

Nepārtraukti nēsāt zeltu var atļauties- Lauvas, Auni un Vērši, nekaitēs tas arī Strēlniekiem, Mežāžiem, Ūdens vīriem, Skorpioniem un Dvīņiem, taču tiem jau ieteicams ievērot zelta nēsāšanas periodiskumu, laiku pa laikam to noņemot, pēc iekšējās pašsajūtas. Pārējo zīmju īpašniekiem zeltu nēsāt drīkst, taču jau daudz retāk, kā kompensātoru.

Vislabāk zelts atbilst cilvēkiem ar zemes stihiju kosmogrammā (Vērsis, Jaunavas, Mežāži) un tie to var nēsāt bieži, taču tiem kam stihija ir ūdens (Zivis, Skorpioni, Vēži) zelts būs tikai darbam- šajos gadījumos ieteicams izvēlēties balto zeltu, vai vēl labāk zelta sakausējumu ar sudrabu un platīnu!

Kā izvēlēties ietvaru?

Briljanti, rubīni, špinelis, zilais tirkīzs- ir pieļaujams tikai zelta ietvarā. Piemēram, zilais tirkīzs ir spēcīgs Jupītera enerģijas vadītājs, kur Saules metāls spēs tikai pastiprināt tā darbību, taču sudrarbs (Mēness metāls), šo enerģiju izkliedēs un nebūs ne šis, ne tas! Taču ir arī akmeņi, kurus nekādā gadījumā nedrīkst iestrādāt zelta ietvarā- ametists, smaragds, hrizoprāzs, morions un nefrīts.

Apstrāde!

Kausē zeltu 11- Mēness kalendāra dienā, šajā dienā ir harmonisks planētu stāvoklis pret Sauli. Tāpēc šī diena būs arī labākā, lai zeltu dāvinātu, nodotu, pārdotu. Ar zeltu strādāt (to pieradināt), ieteicams ar 25- Mēness dienas iestāšanos.

Zelts ir pats stabilākais materiāls, tieši astrālā līmenī un tas spēs labi darboties šajā plānā!

Kuru "mīl" zelts?

Zeltam patiks cilvēki tikai ar nobrieduši psihi, kuri ir izdarījuši izvēli savā dzīvē un jau stabili iet noteiktā virzienā. Šādus cilvēkus tas atbalstīs un palīdzēs sasniegt sevis nospraustos mērķus- padarot dzīvi radošā procesā. Cauri zeltam plūst milzīga enerģija un tas spēs to nodot nēsātājam, ja cilvēks tam pats būs gatavs. Atklāšu godīgi, tādu cilvēku ir ārkārtīgi maz, kuriem būtu ieteicams zelts, vēl jo vairāk visbiežāk zeltu izvēlas sava statusa norādīšanai, nerēķinoties ar tā iedarbību.

Saprotams, ka mantots zelts būs daudz spēcīgāks, taču ir svarīgi, lai būtu spēcīga dzimta- jo caur zeltu dzimta palīdzēs cilvēkam izpausties savā dzīvē!

Kuru "nemīl" zelts?

Zeltam nepatīk skopi cilvēki, tas tiem nepārtraukti traucēs un mēģinās tikt vaļā no tāda saimnieka- vai caur nozušanu, vai caur zādzību. Tas nepacieš slinkus un uz cita rēķina dzīvojošus cilvēkus. Zeltam pēc savas enerģētikas, neder cilvēki, kuri stagnē, vai izvēlas nesteigties savas vienas izvēles izpildē- zelts ir aktīvs un ātrs!

Alķīmija un mistika

Alķīmiķi senatnē zeltu uzskatīja par augstāko no metāliem. Tas tika tik augstu vērtēts tieši tā noturības dēļ, pret dažādiem ārējās vides ietekmes faktoriem- un tieši tāpēc vēl aiz vien tiek apzeltītas daudz lietas ar mērķi pasargāt tās no korozijas!

Lai zeltu pielietotu dziedniecībā ir nepieciešams, ļoti tīrs zelts un šeit nederēs pierastā 585 proves zelts, kurā 58,5% ir zelts un pārējais ir piejaukumi. Dziedniecībai ir nepieciešams pilnīgi tīrs zelts, ja tādu ir iespējas iegūt. Ja tādu iespēju nav tad, izvēlamies zeltu ar indija piejaukumu (maksimāli 16-20%, no kopējās masas). Šāds sakausējums ir pats labākais no pieejamajiem. Vēl varam izmantot zeltu ar platīna piejaukumu (maksimāli 8-12%, no kopējās masas).

Tīrīšana un atpūta

Zeltu ieteicams tīrīt 3- Mēness dienā, bet atpūsties ļaut 19- Mēness dienā!

Kā tam dot atpūsties? Ielieciet to traukā ar ūdeni (ne visus izstrādājumus drīkst), un lieciet saldētavā tam sasalt ar visu ūdeni. Viss proces notiek 24h laikā, 16 stundas tas atrodas saldētavā un 4h tas atkūst.

Zeltu tāpat, kā sudrabu nepieciešams attīrīt tikai tad ja ar tā palīdzību esat dziedinājuši sevi.


Pirkts, mantot vai iegūt kā dāvanu?

Vispār zeltam būtu jāiet no paaudzes paaudzē, kā mantojumam. Ja zeltu paredzēts mantot, tad to nedrīkst atstāt pie mirušā ilgāk par trīs dienām pēc nāves. Pēc nelaiķa apglabāšanas, 40 dienas zeltu ieteicams kaut kur noslēpt un lieki to neaiztikt. Pēc 40 dienas, var šo zeltu mēģināt pamazām pieradināt pie sevis, jo zelts pierod un aizmirst cilvēku lēni. Dāvināts zelts šajā jautājumā ir ievērojami ātrāks.

Ja zelts tiek iegūts caur zādību, vai caur asinīm- tad tas spēs atnest tikai daudz nelaimju jaunajam īpašniekam, ietekmējot arī tuvākos cilvēkus!

Ieguve

vecās raktuves Klondaikā un Kalifornijā, Reinas zelta smiltis, Aldanas upe, Johanesburgas tuvumā DĀR, Austrālijā, un jaunās zelta atradnes Transilvānijā!

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .