Akmens, bez vilšanās!


Bieži sastopama, parādība, kad cilvēks vēršas pie litoterapeita, ar vēlmi atrast akmeni, kurš būs kā zelta atslēga visām dzīves problēmām- gan materiālām, gan dvēseliskām.

Un šeit teikšu visšokējošāko, ka tas reāli ir iespējams, zinu, zinu, bet lasi tālāk, skan fanātiski un tūlīt sāksies mārketings- nē, nesāksies! Ar akmens terapijas palīdzību ir iespējams, panākt praktiski jeb kādas izmaiņas cilvēkā un tā dzīvē- taču nav cilvēka, kurš būtu gatavs veltīt tam savu dzīvi un savu laiku tik padziļināti, lai tas varētu izdoties!

Biežākā izpausme ir iegādāties, akmens izstrādājumu un to nēsājot uzskatot, ka viss no cilvēka atkarīgais ir izdarīts, tagad tikai atliek to nēsāt un viss būs- diemžēl tā nav un nekad nav bijis- bet būtu forši. Diemžēl akmens terapijas pamatā, tāpat kā jeb kurai no ortodoksālajām medicīnas nozarēm ir cilvēka paša darbs ar sevi un jeb kuri palīglīdzekļi ir tikai palīglīdzekļi, sevis apzināšanā.

Tieši tāpat ir arī litoterapijas nozarē, kad tā ir papildus metodika, kā var pastiprināt, kādas noteiktas izpausmes, lai sasniegtu pats sevī noteiktas izmaiņas- būt kāds konkrēts rezultāts, kurš balstās uz paša ieguldījumu. Te lieti der pieminēt, lielisku frāzi no kāda dziednieka- Strādā cilvēks, nevis metodes! Lai kāda metodika tiktu izmantota, rezultātā tāpat strādā pats cilvēks un neviens cits.

Litoterapija nestrādā pēc tradicionālās medicīnas metodēm- tā nav metodika, kad notiek diagnosticēšana, tiek noteikts konkrēts medikaments un tālāk, atliek tikai to vien lietot, kaut arī nereti šādu metodi piedēvē un izvēlas arī litoterapeiti un maksimāli mēģina, pielāgot šādu pat izpildījumu. Un te rodas situācijas, ka litoterapija ir neefektīva un netiek pienācīgi novērtēta- cilvēki to uzskata par blēņošanos. Es neesmu pret nevienas nozares pārstāvi, kuri palien zem litoterapijas nozares, taču nereti dzirdu tik daudz blēņu no astrologiem, reiki speciālistiem un vēl visādiem citiem cilvēkiem, kuri pat nav mēģinājuši saprast akmens darbības principus, bet atraduši papildinājumu savai mācībai- parasti, kā papildus peļņas avotu- piesaistes objektu. Jo par litoterapiju mūsdienās raksta visi, kam nav slinkums- iedomājieties, ja es kā dziednieks, tagad sāktu rakstīt rekomendācijas par medicīnu un zāļu lietošanu- tas būtu visnotaļ absurdi. Taču, kad raksta par litoterapiju, tas skaitās normāli- pašlaik nav pieejama neviena litoterapijas grāmata, kura atbilstu patiesībai, vismaz neesmu sastapis, kurā tiek izvērtēts akmens pēc tiešas tā funkcijas- parasti redzu rakstus ar jaukām pasakām, kuras tiek kopētas no grāmatas uz grāmatu!

Būtībā, litoterapija balstās uz cilvēka ietekmi, izmantojot akmeni, un tas ir viens no ceļiem, kā stimulēt savu pašattīstību- apziņas kvalitāti. Kura sevī ietver daudz dažādu īpašību, tieši cilvēkā esošu, jo arī akmens iedarbojas uz katru cilvēku savādāk, pēc tā, cik cilvēks ir atvērts.

Atvērtība veidojas no dažādiem cilvēka dzīves lielumiem:

  • Kultūra- cilvēka dzīves vide, kurā tas dzīvo, ar noteiktām tradīcijām;
  • Izglītība- cik spēcīgi ir izformēta cilvēka domāšana, un pārvērsta par „pareizu”;
  • Uzturs- pārtika, nodrošina cilvēkā konkrētas vibrācijas, ja, piemēram, cilvēks pārtiek tikai no gaļas, tad izteikti iedarbosies zemo vibrāciju akmeņi (zemas frekvences), līdzvērtīgi arī ja cilvēks pārtiks no zaļbarības, tad pieejamas būs mazliet augstākas vibrācijas- taču tas nav nedz labi, nedz slikti- cilvēkā ir jābūt gan, gan saucas līdzsvars;
  • u.c. – jeb kuri citi dzīves faktori, kas ietekmē cilvēka konkrētas uzvedības un uztveres tendences!

Ar šo rakstu es vēlos vēstīt, kad nepieciešams uz akmeni lūkoties, mazliet plašāk un nemēģināt to pēc līdzības piesaistīt citām nozarēm- litoterapija ir unikāla metode, kurā ir savi nosacījumi un savas parādības, kuras ir jāievēro, kā ikvienā no nozarēm. Šis raksts vairāk attiecas pie drošības tehnikas, kā izpratne dos iespēju, vieglāk izvairīties no vilšanās!

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .