Kā izvēlēties akmeni?!Cilvēks saskaroties ar dažādiem akmens izstrādājumiem- bieži uzdod sev jautājumu, kā šis akmens ietekmēs viņu un vai šis akmens ir atbilstošs tieši viņam?!

Vienmēr vajag atcerēties un saprast, ka neviens no akmens nespēj cilvēkam kaitēt- nepareizi izvēlēts akmens var cilvēkam radīt, kādas nevajadzīgas izjūtas- konkrēto vibrāciju piesātinātību, taču parasti akmeņi, kuri var radīt šādu parādību, nepiesaista savu uzmanību.

Pēc pieredzes varu teikt, ka akmeni var izvēlēties divos iespējamos variantos un nekļūdīties- pirmais variants ir ieklausīties sevī un intuitīvi izvēlēsieties sev atbilstošāko- organismam nepieciešamo. Otrs variants ir vērsties pie dziednieka, maga, kurš saista savu darbību ar litoterapiju- jo zināšanas par akmeni vien ir par maz, lai otram cilvēkam izvēlētos akmeni.

Tā tad pamatošu pirmo variantu, kāpēc šī metode strādā lieliski! Ieklausoties savā intuīcijā, cilvēks vienmēr nekļūdīgi izvēlas sev atbilstošos akmeņus- šeit strādā cilvēka apziņa, un izvēle notiek balstoties uz iekšējiem procesiem- līdzīgi kā cilvēks sajūt, ka vēlas ēst un tam kārojas tieši, kāds konkrēts produkts. Ieklausoties sevī un savās izjūtās, ir iespējams izvēlēties nekļūdīgi sev atbilstošāko akmeni- atmetot jeb kādas teorijas par horoskopiem un visām pārējām muļķībām- katrs cilvēks ir unikāls, un tam ir unikālas atbilstības! Līdz ar to, ieklausoties sevī, akmens piesaistīs uzmanību, būs skaistāks par visiem pārējiem akmeņiem, košāks un tāds kas, ja to arī nenopirksiet vēl pāris stundas vai dienas būs palicis un neliks mieru. Tad šis akmens ir tieši tas, kurš ir nepieciešams šajā dzīves posmā- ja vēlaties saprast sevi, tad izlasiet par akmeni, kam tas domāts, kā pielietots- apsēdieties un pēc apraksta izlasīšanas paverieties plašāk un atklāsiet lieliskas iespējas- pašdiagnosticēšana un spēju atklāt notiekošo sevī. Tāpēc šī ir viena no pamatu metodēm, neiedziļinoties teorijās, kura strādā viss nekļūdīgāk- dabā viss ideāls ir līdz vienkāršumam prasts.

Otra metode ir litoterapeits, taču ne tāds, kas pārzina teoriju, bet var arī ko vairāk. Nepārprotiet, es šoreiz nelielu sevi, taču dalos ar savu pieredzi. Nosakot savā praksē cilvēkam atbilstošu akmeni- pēc tā ķermeņa nepieciešamības vai paša cilvēka vēlmēm, es galvenokārt strādāju ar cilvēku, ne akmeni- jo es nemeklēju akmenim cilvēku, bet cilvēkam akmeni! Nereti par to litoterapeiti aizmirst, jo balstās tikai par akmens radīto teoriju- rezultātā nav pilnvērtīga akmens iedarbība, vai arī iedarbības nav vispār. Lai atrastu nepieciešamo akmeni, padziļināti ir jāpievēršas cilvēkam un pēc cilvēka informatīvās struktūras ir jāpiemeklē maksimāli atbilstošākais akmens. Kā to daru es- es diagnosticēju sākotnēji pašu cilvēku un skatos uz tā struktūru, tālāk pēc šīs informācijas es piemeklēju atbilstošu akmeni- kurš atrodas nepieciešamajās vibrācijās un spēs kompensēt cilvēkā pietrūkstošo. Lūk, iemesls kāpēc nederēs vienkārši litoterapeits, vai vienkārši grāmata par akmeņiem pēc kuras vadīties- litoterapeits nevar piemeklēt akmeņus, pēc definīcijas- esmu lērums apmācību kursus izpētījis, kas tajos tiek mācīts, gan Latvijā esošus, gan ārvalstīs un neviens no skolotājiem neiemāca „redzēt”, bet izpildīt tīri tehniskas lietas- atbilstoši, pēc šāda veida kursiem saņemtais sertifikāts apliecina, ka cilvēks var veikt vispārēju masāžu, vai kopēji stiprinošu litoterapijas seansu ar cilvēku- pārējo visu es jau nosauktu par apzinātu kaitniecību- ir labi zināt metodes, kā strādāt ar akmeņiem, taču jāstrādā ir ar cilvēku, ne akmeni- akmens ir tikai forma, kura spēj atvieglot, paildzināt vai samazināt iedarbību.

Tāpēc es vienmēr iesaku sākotnēji vērsties pie savas iekšējās balss, tā zinās visprecīzāk- arī vēršoties pie dziednieka, ekstrasensa, maga, litoterapeita- ieklausīties savā iekšējā balsī un ja tā saka, ka jā tad arī vērsties. Nevadieties pēc grāmatām, horoskopiem vai gudriem rakstiem vai nepamatotiem ieteikumiem, kuri vērsti uz baiļu radīšanu, neskatīties uz līdzcilvēku pēc sertifikātiem un diplomiem, bet pajautāt sev :”Ko es jūtu?”

Taču, ja ir nepieciešama konkrētība, tad vērsieties pie speciālista, kurš ar to strādā biežāk par Jums, jo parasti litoterapeita konsultācija sastādīs nelielu daļu no akmens izmaksas- taču Jums būs tieši, Jums paredzēts akmens un pat zināsiet kāpēc!

Pateicos!

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .