Palīgs akmens izvēlē pēc krāsas


Turpinājumā lasīto, uztveriet kā vidēji statistisku informāciju- kurai mēdz būt izņēmumi. Taču skatoties uz dotajām grupām, krasi nekļūdīsieties izvēlē- ir tikai pāris vienības, katrā grupā, kuras nebūs atbilstošas aprakstam!

Taču šis iedalījums ļaus vieglāk saprast, kādu akmeni izvēlēties savām vajadzībām un tālāk jau meklēt konkrētu grupas pārstāvi.

Melnie akmeņi:

Aizsargā cilvēku fiziskā līmenī, lai nepārtrūktu tā eksistence. No jeb kādām kaitīgām ietekmēm sākot no mērķtiecīgas iedarbības, beidzot ar dažādām atkarībām. Attiecīgi veicina stabilāku cilvēka pastāvēšanu.

Šos akmeņus parasti maldīgi pieskaita akmeņiem, kuri ir paredzēti darbībai tieši maģijas lauciņā. Jā, daudzi šīs grupas pārstāvji ir ar izcilām spējām- par kurām zina, arī magi, raganas un citi šīs nozares pārstāvji, taču neviens nekad nav teicis, kad iegādājoties šādu akmeni, nepieciešams to nodarbināt maģijas praksē vai kā tamlīdzīgi- to spēku var virzīt arī sev nepieciešamām izpausmēm, akmens pēc būtības nav piederīgs nevienai no cilvēku nodarbēm- tos cilvēki pielāgo savām darbībām.

Melnajiem akmeņiem ir lēnas vibrācijas, kuras var piesaistīt tuvāk zemes vibrācijām- tās kuras mēs uztveram ikdienas- caur saviem maņu orgāniem, taču arī mums nereti nepieciešams sazemēties!

Sarkanie akmeņi:

Aizsargā cilvēku fiziskā līmenī- materiālo un finansiālo drošību, pēctecību. Veicina pastāvēšanu sabiedrībā. Sarkanie akmeņi, lieliski dziedniecībā strādā, kā dzimumfunkcijas veicinoši akmeņi, tiem pamatā ir funkcija vairot- vairot labklājību, bagātību, spēju pilnvērtīgi dzīvot sabiedrībā. Nereti šīs grupas akmeņi tiek izmantoti, lai izgatavotu talismanus vai amuletus ģimenes izveidošanai- sākot no partnera atrašanas līdz bērna ieņemšanai.

Oranžie akmeņi:

Aizsargā cilvēku fiziskā līmenī- stiprina dzīves sparu, velmi attīstīties un izjust pasauli skaistāku. Padara cilvēku ar gaišāku skatu uz pasauli. Rada spēju un vēlmi attīstīties, būt laimīgam un gūt baudu par notiekošo. Šie akmeņi ir jaunības akmeņi, kas spēs radīt cilvēkā plaukt vēlmi. Šie akmeņi pat tumšā rudenī spēs radīt cilvēkā pavasari, un atsākt augt apejot jeb kādus nespēkus un depresijas ar līkumu!

Dzeltenie akmeņi:

Aizsargā cilvēku fiziskā līmenī- nodrošina cilvēkā spēju pastāvēt par savu „Es”, aizsargās no dažādām neveiksmēm, kas saistās ar savu vietu sabiedrībā. Dzeltenie akmeņi jau ir smagākas iedarbības, tie darbojas daudz asāk un parasti ir ar lielu enerģētisko caurplūdi, kas nereti spēj cilvēkā radīt pat agresiju. Šie akmeņi rada cilvēkā iekšējo uguni un lieliski palīdz gadījumos, kad ir jānostājas kā „buldozeram” un kaut kas dzīvē ir jāsasniedz, ejot uz priekšu. Ar šie akmeņiem iesaku darboties prātīgāk mūsu platuma grādos, jo pie šīs enerģijas mūsu cilvēks nav īpaši pieradis, taču ja mazliet pārvarēt sākotnējo diskomfortu- šie akmeņi spēs atbalstīt cilvēku tā sasniegumos, tieši kad nepieciešams ko sasniegt- izrauties.

Zeltītie akmeņi:

Aizsargā cilvēku fiziskā līmenī- vairāk vērsti aizsargāt savu saimnieku no apkārtējās pasaules ietekmes, kuras rezultātā, cilvēks var zaudēt savu statusu/ sasniegumus.

Zeltītie akmeņi, parasti ir samērā smagas kārtas akmeņi, kuri ir apveltīti ar zeltam atbilstošām īpašībām, tikai tie strādā kā rezonatori, atšķirībā no paša zelta- kurš nodrošina tikai caurplūdi. Zelta akmeņos, mīt saules spēks, ar kuru ir jābūt uzmanīgam, tas spēj dot spēku, bet nereti tā jauda mēdz būt tik liela, ka daudz dzīvē no ierastās komforta zonas vienkārši sabrūk.

Zaļie akmeņi:

Aizsargā cilvēku dvēseles līmenī- aizsargā cilvēku no neveiksmes mīlestības jomā, tieši tās fiziskajā izpausmē- pretējā dzimuma piesaiste un sākotnējo attiecību dibināšanā.

Zaļos akmeņus izsens saista ar mīlestību- es vairāk tiem piedēvētu tieši to fizisko aizraušanos un kaisli, kas lieliski noder attiecību sākumam, lai piesaistītu partnera uzmanību un lai dzimtu taureņi vēderā. Šis grupas akmens, spēj arī palīdzēt, ja vēlaties vienkārši piesaistīt sev uzmanību- nereti uzmanība var būt arī neveselīga, tāpēc šos akmeņus nevajadzētu dot bērniem- vai arī rūpīgi izvērtēt izvēlēto akmeni, pirms tas nonāk pie bērna. Šie akmeņi dos arī sirdsmieru un mazliet vairāk sapratnes no apkārtējās pasaules.

Rozā akmeņi:

Aizsargā cilvēku dvēseles līmenī- pastiprināta iedarbina cilvēka pašvērtību, radot mīlestību pašam pret sevi. Aizsargā no vides ietekmes, kurā cilvēks jūtas nelietderīgs, nevajadzīgs un nemīlēts.

Rozā krāsas akmeņi, palīdzēs sakārtot attiecības pašam ar sevi, tie palīdzēs ieklausīties tajā kas notiek dvēselē un izdarīt attiecīgus secinājumus. Šo akmeni es ieteiktu izvēlēties cilvēkam, kurš nolēmis strādāt ar sevi un sevis atzīšanu- tai mirklī, kad atzīsiet/ iemīlēsiet sevi, šis grupas akmeņi, palīdzēs arī atrast to īsto un vienīgo.

Debesu zilie akmeņi:

Aizsargā cilvēku dvēseles līmenī- padara cilvēku pašpārliecinātāku, cilvēks spēj atzīt sevi par skaistu esam- cilvēks spēj atrast saikni starp fizisko un iekšējo skaistumu. Palīdz radīt skaistu pasauli ap sevi. Pastiprina iedvesmu.

Šie akmeņi strādā kā mūzas, padarot cilvēku daudz kašķīgāku pret sīkumiem, cilvēks pievērsīs daudz vairāk uzmanības visam kas atrodas ap to- šie akmeņi parasti strādā kā mūzas. Taču šie akmeņi pieprasa no cilvēka, gan prātā, gan sirdī dziļu tīrību- tiklīdz cilvēks spēs rīkoties nelietīgi, šie akmeņi arī pārtrauks sadarbību- šos akmeņus ir „jāuzķer”, kā tie darbojas un jānotur šī saikne.

Zilie un indīgo zilie akmeņi:

Aizsargā cilvēku dvēseles līmenī- pasargās no prāta nespējas. Rosinās vieglāk koncentrēt savas domas, tās lietderīgi novirzīt nepieciešamajā gultnē. Neļaus apkārtējiem vides faktoriem izjaukt cilvēkā stabilitāti. Tie palīdzēs izvairīties no maldiem un māņiem.

Šie akmeņi lieliski palīdz saprast savas maņas, izprast redzētos, saprast dzirdēto, apzināties notiekošo- šie akmeņi varētu teikt, ka atver acis uz pasauli, gan pārnestā, gan tiešā nozīmē!

Violetie akmeņi:

Aizsargās cilvēku dvēseles līmenī- šie akmeņi palīdzēs sakopot sevī ticību un spēku un pārliecināti apjaust Visa esamību. Tie aizsargās no maldiem un stiprinās cilvēkā ticību iet savu ceļu- tīru un gaišu!

Šie akmeņi veicinās cilvēkos ticību tam kas notiek ap to, izpratni kā darbojas Augstākie spēki, kādi ir Dabas likumi, kā viss notiek un kāpēc. Es nerunāju par bezierunu ticību, kura pāraugs fanātismā, bet tieši pretēji, ticība, kuru rada skeptisks skatījums uz visu kas notiek ap mums un atrast atbildes uz neizprasto Dievišķo būtību- kura nav pamatojama ar cilvēku radītām teorijām par pasaules uzbūvi.

Baltie akmeņi:

Aizsargās cilvēku dvēseles līmenī- šie akmeņi parasti ir saistāmi ar dzīvības rašanos, uzsākšanu- šie akmeņi ir visnotaļ ekscentriski virzīti, un tos es ieteiktu pamatā tikai jaunajām māmmiņām, kuras jau sākušas barot bērnu ar krūti. Tieši šie dzīves pirmie soļi- kuros šīs krāsas akmeņi būs neaizstājami. Tie aizsargās mieru un tīrību, kurš nereti tieši šajos dzīves brīžos ir tik ļoti nepieciešams. Nereti šos akmeņus ieteicams arī lietot atlabstot no kādām kaitēm- kad ir nepieciešams nomierināt, gan ķermeni, gan prātu.

Caurspīdīgie akmeņi:

Aizsargās cilvēku dvēseles līmenī- šie akmeņi reti tiek izmantoti aizsardzībai, tie vairāk ir kā aktivizātori cilvēkā notiekošajiem procesiem, tie spēj iedarbināt pastiprināti gan cilvēku fiziskā, gan dvēseliskā līmenī. Šie akmeņi lieliski pasargās no piesārņošanās un veicinās gan iekšēju, gan ārēju tīrību.

Centos rakstīt, vienkāršā veidā, iepriekš izlasītais ir paskaidrojams arī ar frekvenciālām īpatnībām, taču esmu ievērojis ka lasītājam nepatīk sarežģīta informācija, kura balstās uz konkrētām zinātnēm, tāpēc rakstīju viegli uztveramā valodā- lūgums, visu izlasīto nesaistīt ne ar ko mistisku, visam ir izskaidrojums.

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .