Akmens atradņu vieta uz pasaules kartes


Katram akmenim ir tā rašanās vieta, gan konkrēts kontinents, konkrēta valsts, konkrēta pilsēta un ir svarīgi apzināties sava akmens izcelsmi un no kuras valsts tas ir nonācis tieši pie Jums- svarīgi, lai izprastu akmens atbilstību katram individuāli.

Tāpat, kā izsens dažādi tautas medicīnas pārstāvji ir runājuši par to, ka visatbilstošākais cilvēkam ir tas, kas aug tā zemē, tad ar akmeņiem ir tieši tāpat.

Latvija diemžēl nav pārbagāta ar saviem dārgakmeņiem, pats lielākais dārgums, kas Latvijā atrodams ir saprotams dzintars, taču retāk sastopami, bet sastopami ir arī citi akmeņi- pirīts (taču ne lielos kristālos), hematīts, ahāts, almandīns (atrasts lielos laukakmeņos, kā ieslēgums) un nereti kāds no kvarca paveidiem.

Tāpēc es ieteiktu lūkoties vairāk uz akmeņiem, kuri atrodas starp paralēlēm uz kuras atrodas Latvija- jo šie akmeņi atradīsies tuvāk Jūsu un savām mājām, jo tie būs labvēlīgāki pret Jums.

Klasificēšu pēc savstarpējās mijiedarbības (akmens- cilvēks/ līdzsvars, harmonija), ko būtu nepieciešams ievērot, meklējot sev akmeni; hronoloģiski:

  1. akmens no iespējami tuvas apkārtnes;
  2. akmens no atradnēm, kuras atrodas starp paralēlēm, starp kurām atrodas arī Jūsu dzimšanas valsts;
  3. akmens no atradnēm, kuras atrodas tajā pašā zemes puslodē, kurā Jūsu dzimšanas valsts;
  4. akmens no atradnēm, kuras atrodas pretējā zemes puslodē- bet jau pievērst pastiprinātu uzmanību šāda akmens iegādei- tam būs cita specifika;

 

Der ievērot arī, akmens atradņu atrašanos vietu virs jūras līmeņa- akmens atradnes var būt ielejā, tās var būt arī augstu kalnos, tās var būt zem ūdens, tās var būt dziļi klintī. Šie lielumi, attiecas jau uz pašu akmeni kā tādu- uz tā personiskajām īpatnībām.

Tāpat arī akmens kvalitāte nosaka akmens darbības principu- nav pat vērts lasīt akmens aprakstus, jo adekvāta literatūra ir praktiski neatrodama, kura neiedalītu visu minerālu zem viena veida iedarbības, neņemot vērā tā strukturālās īpatnības!

 

Kad šie dati ir noskaidroti, tad ir iespējams izskatīt akmeni jau no to īpašību viedokļa. Un interesēties par akmens iedarbību uz cilvēku.

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .