Solis pretī ideālajam veselības stāvoklim


 

 Mūsdienās, kad medicīnas pakalpojumi kļūst aiz vien nepieejamāki un absurdāki, cilvēkam ir nepieciešams meklēt papildus risinājumus, savas veselības nodrošināšanai. Viens no sarežģītākajiem veidiem, taču visnoturīgākajiem ir savas apziņas tīrība. Gan katrs ne reizi sava mūža laikā sastapies ar teicienu: “Visas slimības nāk no galvas!”, vairums gadījumu tā arī tas ir, līdz ar to svarīgi ir nenonākt situācijā, kad ir hroniska saslimšana, taču jau savlaicīgi rīkoties, lai uzturētu sevi formā.

 Nereti sastopos ar informāciju par veselīgu dzīves veidu, ekoloģisku pārtiku un vēl dažādi dzīves mīti par to kā būtu pareizāk rīkoties savas ideālās veselības stāvokļa uzturēšanai. Neatkarīgi no tā, ka tādas ideālās receptes nepastāv- nereti no sabiedrības viedokļa, “neveselīgā” dzīves veida piekopējs sasniedz augstāku dzīves kvalitāti, kā cilvēks, kurš cenšas ievērot kādas speciālas metodikas sevis uzturēšanai.

 Visskumjāk, ir tas mirklis, kad cilvēks pāriet no veselas apziņas stāvokļa uz kulta apziņu- kļūst par metodikas fanātisku sekotāju. Piemēram, no vingrošanas pārtop par fanātisku sava fiziskā ķermeņa formētāju, sākot patērēt milzīgus vitamīnu, proteīnu un citu uztura bagātinātāju daudzumus, kuri ikdienā cilvēkam nav nepieciešami- taču, ir viedoklis, ka tie ir noderīgi, to taču radījusi ķīmiskā rūpnīca, profesori, tie taču zin labāk par to ko vajag, kā pats. Tāpat ir arī ar ekoloģiskās pārtikas mītu, kurš ir izteikti uzņēmējdarbības triks, kad cilvēkam stāsta par tīrā vidē izaudzētu pārtiku un tās lietderību- pasaulīte mums ir viena, telpa ir viena, un ja istabas stūrī deg gumijas riepa, tad tā nepiesārņos tikai istabas stūri- jā, vizuāli piesārņojums bus lielāks- bet ar laiku koncentrācija pieaugs visā istabā vienmērīgi. Un nav iespējas uzturēt ekoloģisku vidi, ja pasaulē piesārņojuma avoti nepārtraukti aug- aug arī pieļaujamās (it kā cilvēkam nekaitīgās piesārņojuma normas). Ekoloģiskas pārtikas nodrošināšanai, šī pasaulīte ir jāatstāj mierā vismaz uz gadiem 30-50 un daba ātri vien sevi sakārtos un attīrīs. Piemēri, vēl varētu būt daudz, bet es vēlos minēt tikai tik daudz, lai rosinātu pārdomas.

 Svarīgi ir saglabāt veselo saprātu, veicināt sevī apzināšanas procesus un tieši tajā mirklī rodas iespēja veselīgam dzīves veidam un pilnvērtīgai dzīvei. Būtībā jeb kuru organismu ir jātrenē ar dažādiem procesiem, kuri galvenokārt aizsākas apziņā, jātrenē sava uztvere un jāpadara caur to spēcīgāku savu fizisko funkcionalitāti.

 Pašlaik, es sastopos ar informāciju, kas nosaka konkrētas metodikas, kuras cilvēka ķermeni padara nevis izturīgāku un spējīgu funkcionēt, taču tieši pretēji degradē. Jeb kuram dzīvam organismam, dzīvojot uz šīs zemes, galvenā funkcionalitātes nodrošināšanas lieta ir spēja ierakstīties dabā- pielāgot sevi attiecīgajiem apstākļiem, mobilizējot savu dzīves funkcionalitāti.

 Visa pamatā ir, savas apziņas paplašināšana, un, galvenokārt, tā notiek tieši apziņu atverot ne iespiežot kādās metodikās, izveidojot konkrētu dzīves plānu- kurā viss tiek kontrolēts. Kārtējo reiz apstiprinās cilvēka vienaldzība pret savu dzīvi, padarot orgānu (smadzenes) par dzīves vadošu lielumu, taču smadzenes ir tikai risinājumu izpildes mehānisms, kas nodrošina pamata funkciju visam organismam.

 Litoterapijā akmens ir šīs mācības fundamentālā vērtība, kas nav panaceja veselības vai apziņas jautājumos, taču akmens uzticīgi savu dzīvi kalpo tam, lai būtu par to kas tas ir. Un tā struktūra ir praktiski nemainīga- taču arī tai mēdz būt attīstība- nav svarīgi, cilvēka prāt, destruktīva vai augoša- dabā viss tikai attīstas- lai būtu sarežģītais vārds- transformācija.

 Attiecīgi, tā kā akmens ir nemainīgas struktūras un no sevis izstaro tikai kādu konkrēta diapazona vibrāciju, tad tas spēj, “kairināt” jeb kura cilvēka bio-enerģētisko lauku, un veicināt cilvēkā izmaiņas. Tieši tāpat kā akmens sastāv no minerālvielām, no tām sastāvam arī mēs- mums ir daudz kopīga ar minerālu pasauli.

 Akmens var būt lielisks palīgs un ieguldījums ilgtermiņā, tas var būt gan kā rotājošs elements, var būt interjera elements, vai pat kā vienkāršs olis kabatā- neatkarīgi no savas formas un izmēra, tas tik un tā no sevis izstaros, tam piemītošo vibrāciju, kura spēs iekustināt ikvienu cilvēku uz pārmaiņām, vai konkrētu mērķu sasniegšanu.

 Nevēlos likt uzsvaru uz akmens pasauli un ka bez tā nav iespējams dzīvot- bet gan vairāk, dot informāciju par vienu no reālām iespējām, kura palīdzēs paplašināt katra cilvēka apziņas apvāršņus. Pretī par to neprasot neko! 

Padomā! Pateicos (sun)

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .