Interpretācija

Savā ikdienā sastopos ar visnotaļ daudz cilvēkiem, kuri uzdod dažādus jautājumus par litoterapiju un citām praksēm kā tādām, sarežģīti atbildēt ir visiem vienlaicīgi, taču mēģināšu uzrakstīt kopsavilkumu par to kas ir kas.

Pirmām kārtām, litoterapijas metodika ir tikai un vienīgi mans hobijs- man patīk akmeņi un būtībā ir savs kolekcionāra prieks- kas tieši saistās ar dažādām maģijas izpausmēm, bet ne mazāk ar ģeoloģiju un ķīmiju. Litoterapija sevī iekļauj ne tikai darbu ar akmens rezonēšanas iespējām, taču arī akmens īpašību novērtēšanu, pēc to fizikāli mehāniskām īpašībām un ķīmiskā sastāva. Ir, piemēram, nozare, kā gemmoloģija, kurā būtībā izskata tikai juvelieru vērtības akmeni. Šī nozare pēta pamatā dārgakmeņus- to ietekmi uz cilvēku, kā tādu, taču ne mazāk svarīga ir akmens kvalitāte- apstrāde, plaisas, ieslēgumi un citi būtiski faktori.

Pēc pēdējā gada pieredzētām sarunām, es varu teikt atklāti, ka mūsdienu sabiedrība ir pārlieku aizrāvusies ar dažādām ezotēriskām reliģijām, tieši reliģijām, kurā pielūdz dažādus priekšmetus cerībā gūt kaut kādu labumu sev. Sitot ar roku pie sirds, ka ierastā reliģija ir māņi, metās iekšā tieši tai pašā tikai ar savādākiem nosaukumiem- viss skarbāk ir tas, ka tiek runātas dažādas saklausītas, teikšu pat sagrābstītas frāzes, neizprotot ne tās būtību nedz nozīmi- nav pamatojums esošajām zināšanām. Līdz ar to rezultātā to sabiedrībā sauc par neprātu, plānprātību vai līdzīgi.

Neizplūdīšu garos iztirzājumos, bet ko es vēlos teikt par visām metodēm- tai skaitā litoterapiju: tie visi ir skaisti hobiji un sava laika aizņemšana, sevis izglītošana un attīstība, taču neviena metode, nekad nebūs spēcīgāka par cilvēku. Pilnīgi visas metodes izmanto cilvēks- un tas arī ir pamata elements visam- cilvēks ietekmē cilvēku- līdzīgi. Neviens akmens, zizlis, svecīte vai kas cits nekad nebūs spēcīgāka par pašu cilvēku- nekad!

Ja tiek runāts par dziedniecību- visu dara cilvēks, neatkarīgi kādu metodiku izvēlas- DARA cilvēks.

Lūgums, no manas puses- nenodarbojamies ar plānprātību, apsēžamies, ieelpojam dziļi un mazliet padomājam par to kas notiek, par ko runājam un ko no sevis izstarojam!

Paldies!

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .