Kā nēsāt akmeni?

Padalīšos ar saviem novērojumiem “Akmens- Cilvēka pasaulē”!

Cilvēks ir ieguvis sev vēlamo akmeni, sev vēlamā noformējumā, bet rodas jautājums:”Kā to nēsāt?”

Saprotams, ka pareiza vai nepareiza akmens nēsāšana neeksistē, taču to lietojot dažādos veidos, tas iedarbosies mazliet savādāk.

Galvenie novirzieni, ko mēs varam ievērot akmens nēsāšanas laikā ir ķermeņa puses- kreisā un labā! Par cilvēka kreiso pusi dominē sievišķās plūsmas, par cilvēka labo pusi vairāk dominē vīrišķās plūsmas.

Kreisā ķermeņa puse ir mazinoša,bet labā ķermeņa puse ir palielinoša.

Un tagad, kāda reāla situācija, cilvēkam ir problēmas ar veselību- ar kuņģi, iekaisumi, sekrēcija nestabila un tā. Papētot astroloģiju, var ievērot ka cilvēkam planēta Mars atrodas ūdenī (Vēzī), attiecīgi, cilvēkam vājais punkts ir ugunīga planēta, kura ir ūdenī. Lai cilvēkam palīdzētu, būtu nepieciešams izvēlēties atbilstošu Marsam akmeni. Mana izvēle krita uz vienkāršāko FeO, tas būtu hematīts. Un tagad der saprast, ja cilvēkam ir dedzinošas sajūtas, visa kā ir par daudz kuņģī- uz kuru pusi dosim cilvēkam nēsāt akmeni, piemēram, hematīta rokassprādzi? Uz labās puses būs pastiprinošs efekts, uz kreisās samazinošs. Attiecīgi, hematīta sprādzi liksim cilvēkam uz kreisās rokas un tas palīdzēs mazināt agresiju, kas notiek kuņģī. Taču, jāatceras par cikliskumu, kā nēsāt akmeni, jo ne visus akmeņus var nēsāt katru dienu un visu laiku! 

Šo metodi var pielietot, arī bez astroloģijas zināšanas, bet vienkārši papētot cilvēku un tam piemītošās tendences ikdienā un dzīves uztverē.

Aprakstītā metode ir no prakses un, manuprāt, viegli uztverama. Minētais piemērs ir tikai viens no un tendēts uz veselību. Tieši tāpat var ietekmēt arī emocionālos stāvokļus.

Astroloģija būs lielisks palīgs, taču ne obligāts priekšnosacījums, lai izmantotu šo metodi. Izdomāsim, vienkāršus piemērus, cilvēkam ir emocionāli saspringtas attiecības ar māti vai tēvu. Māti mēs varam piesaistīt Mēnesim, tēvu Saulei. Mēnesim lieliski noderēs jeb kurš mēness akmens (adulārs, labradorīts, selenīts u.c.), Saulei varam pielietot jeb kuru saulei atbilstošu akmeni, piemēram, tīģera aci! Un nēsāšanas princips būs līdzīgs jau iepriekš minētajam!

Par pusēm ir skaidrs, tagad apskatām arī cilvēka centru, kad cilvēks izvēlas nēsāt kulonu- tad tas būs harmonizējošas ietekmes (netiek runāts par kuloniem, kuri atrodas uz kakla enerģētiskā centra). Tas veidos līdzsvarojošu ietekmi uz cilvēku kopumā, piemēram, ja cilvēks sevī vēlēsies atstrādāt kādu no saviem talantiem, tad vislabāk akmeni nēsāt kaklā un tas stimulēs mūsu attīstību, kādā no mums atbilstošām nozarēm.

Ir arī speciālas nozīmes akmeņu nēsāšanas tradīcijas- kad cilvēks izvēlas akmeni lietot, neierasti. Visizplatītākais veids ir akmens novietošana uz enerģētiskajiem centriem, taču tam ir nepieciešama daudz rūpīgāka cilvēka diagnostika un cilvēka tendenču izpratne, savādāk cilvēks var radīt sev kaitējumu novietojot akmeni uz enerģētiskajiem centriem, kurus īsti kustināt nevajadzētu. 

Litomagi akmeņus izvieto ne tikai uz bieži atrunātajiem enerģētiskajiem centriem, bet izvēlas akmeņus novietot arī uz citiem cilvēkā esošiem enerģētiskajiem centriem, kuri parasti netiek atrunāti tēmās par "čakrām". Šāda akmens novietošanas un nēsāšanas izvēle parasti ir uz konkrēta darba veikšanas laiku vai rituāla realizācijai!

Par gredzenu nēsāšanu un pirksta izvēli es padalīšos citā rakstā!

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .