Maģija un tās ietekme uz cilvēku

Attēlu rezultāti vaicājumam “fantasy art magic”

Daudzus gadus esmu mācījies arī maģijas teoriju un tik tiešām esmu teorētiķis, praktiski šīs zināšanas neesmu pielietojis. Mani interesēja, ne konkrēti darbība, bet izprast principus, kā kas notiek! Esmu izlasījis lielu daudzumu informācijas un konsultējies ar praktizējošiem magiem par dažādiem jautājumiem, kas saistās ar viņu darbību. Ir jāsaprot, ka nav nedz baltā, nedz melnā, nedz kādas citas krāsas maģijas- ir vienkārši maģija un tās pārstāvji magi.

Katrs mags nodarbojas ar savu novirzienu, nereti veidojot nosacītas grupas- kuras nosacīti apzīmē, šo magu darbības novirzienu- ir stihiju magi, melngrāmatnieki, dziednieka tipa magi un daudzi citi, kas strādā, kādā no maģijas novirzieniem. Bet neatkarīgi no novirziena magi nodarbojas ar maģiju un tā visa ir viena.

Pēc manas izpratnes un interpretācijas, maģija jeb kurā variantā ir iejaukšanās, notiekošajos procesos- šie notiekošie procesi cilvēka dzīvē ir vai nu dabīgi, vai arī mākslīgi radīti- tad mags ir tas, kas var izmainīt notikumu gaitu caur savu instrumentu palīdzību- rituāli, amuleti, talismani u.t.m.l. Ar maģiju var koriģēt uz dabīgu stāvokli, kā arī pretēji- izjaukt struktūru ar negatīvi vērstas informātikas palīdzību.

Arī akmeņi sākotnēji ir magu instruments un es pat vēlētos minēt, bet viennozīmīgi to apgalvot nevaru, bet akmens pielietošanas kultūra ir veidojusies tieši no maģijas darbības un to pirmsākumi un avoti meklējami tieši maģijā.

Magiem savā darbā ir viena lieta, kas man šķiet svarīga, arī lai katrs cilvēks, kurš izvēlas savu dzīvi saistīt ar akmens pasauli, zinātu.

Ir jāsaprot, ietekmējot, jeb kuru procesu savā dzīvē, tiks ietekmēta pilnīgi visa vide ap Jums! 

Vai kā vienkāršāk to izskaidrot- izmainot savas īpašības Jums pievilksies pavisam citas lietas dzīvē un cita informācija- attiecīgi, mainīsies līdz šim ierastā vide. Tas attiecās arī uz tuviniekiem, uz apkārtējo cilvēku attieksmi pret Jums un viņu dzīves gājumu, kas saistās ar Jums! Kā viens no vienkāršākajiem piemēriem varētu kalpot, vienalga kāda dzīves situācija- piemēram, darba maiņa. Vai nomainot savu darbu, vai pat darbības sfēru izmainīsies visa Jūsu ierastā dzīve un vai tas ietekmēs arī apkārtējās pasaules uztveri pret Jums!?

Ienesot savā dzīvē akmeni, kurš radīs jaunas tendences un jaunus uztveres lielumus, ir jāsaprot, ka viss pa vecam nevar būt- ātrāk vai vēlāk mainīsies! No Jūsu dzīves var aiziet citi cilvēki prom, jauni cilvēki tajā parādīties- var izmainīties, kaut kādas iepriekšējās attiecības ar ģimenes locekļiem, var rasties jaunas nepieciešamības, jauna telpa dzīvei un daudz kas cits.

Savā pieredzē esmu redzējis, kad cilvēks nobīstas no lielā lēruma izmaiņu un vēlas atgriezties iepriekšējā komforta zonā, ir bijuši gadījumi, kad pat atbrīvojas no akmens, cerībā ka viss nostāsies savās vietās, taču nekas nemainās- procesi ir uzsākušies. Un šeit svarīgs vairs nav pats akmens, bet gan cilvēkā notiekošie procesi- jo izmaiņas notiek cilvēka dzīvē, ne akmens dzīvē- tas tikai radīja ierosmi- palīdzēja spert pirmo soli cilvēkam. Un cilvēks jau ieskrienas uz procesu tālāku attīstību.

Protams, nav jābīstas ne no kā, un tas ka sabrūk ierastā komforta zonu nav tas sliktākais, sliktāk ir dzīvot tur kur esi, ja esi ar neatrisinātām problēmām, kuras kaut kādā veidā traucē turpināt dzīvot labi- tad labāk, tomēr ko mainīt!

Strādājot ar akmeni vienmēr ņemiet vērā, ka tas tik tiešām ir spējīgs izmainīt Jūsu esošās īpašības un izmainīt valdošās tendences, novirzot Jūs citā virzienā, vai pastiprinot, kādu jau no dominējošām īpašībām! Akmens ir spējīgs izmainīt Jūsu dzīvi, tāpēc apdomājiet kas ir tas ko vēlaties un vai tiešām vēlaties, jo iespējams, sperto soli atpakaļ spert jau nebūs iespējams- arī tas ir pierādījies praksē, kad cilvēks izsaka savas vēlmes, tam tiek piemeklēts atbalstošākais no akmeņiem un tad ir brēkšana par to, ka cilvēks tomēr nevēlējās, lai dzīve mainās, ka nemaz tik slikti nebija līdz šim un varēja paciest, kādu no konkrētām situācijām- bet diemžēl, vai par laimi atpakaļ ceļa vairs nav. Atliek vien saņemties drosmi un gaidīt, kas no tā visa iznāks- svarīgi ievērot, ka ir jāsaņem sevi rokās un apzināti jādodas uz priekšu- jo bieži, cilvēks nolaižot rokas pie pirmajām izmaiņām ir spējīgs zaudēt kontroli par notiekošo un tad viss aiziet “putrā”!

Rīkojies apzināti mēģinot izmainīt savu dzīvi un apzinies, ka noteicējs esi Tu pats!

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .