Minerāli grūtniecības laikā

Šis raksts būs īss, lai rosinātu domāt. Un vairāk kā atbilde uz konkrētu jautājumu, kuru saņemu visnotaļ bieži!

Attēlu rezultāti vaicājumam “pregnancy”

Bieži rodas jautājumi, vai un kā drīkst nēsāt akmeņus grūtniecības laikā! Te ir jāsaprot cikls, 9 mēneši- un kas notiek ar mazo dzīvībiņu šo 9 mēnešu laikā un kā tā formējās! Kādus resursus prasa no mātes, ne tikai fiziskā līmenī un tad arī var sākt izvērtēt akmens pielietojumu, konkrētai māmmiņai.

Es ieteiktu personīgi, vispār izvairīties no akmens vai metālu nēsāšanas grūtniecības laikā, jā, saprotams, ka māmiņas, neatteiksies nēsāt uz sevis laulības gredzenu, kas liecina par sievietes statusu. Taču to es ieteiktu atstāt kastītē vai vismaz zeltu aizstāt uz grūtniecības laiku ar svētāko no metāliem- sudrabu.

Nereti, literatūrā ir lasāma informācija par tādiem akmeņiem, kas ir vēlami grūtniecēm, kā serdoliks, hrizokolla un kahalongs, retāk parādās arī tirkīzs un amazonīts. Pamatojumi ir dažādi. Tie tik tiešām ir akmeņi, kuri ir visatbilstošākie sievietes struktūrai, taču nebūtu vēlams pārspīlēt. Ne visiem der viss.

Visbīstamākais periods, kad akmens var radīt sekas ir 1-5 mēnesis, 5-8 mēnesis ietekme uz bērnu būs mazāka, 9 mēnesis ietekme būs minimāla- līdzvērtīgi, kā akmeni nēsātu vienkarši sieviete- ne grūtniece!

Ir gadījumi, kad ar akmens palīdzību var koriģēt sievietes struktūru arī grūtniecības laikā, taču ir svarīgi izprast, kas nepieciešams un kāpēc- šeit spēs Jums palīdzēt litoterapeits. Un, kad esat dzirdējuši pamatojumu, tad vēlreiz pārdomāt vai tiešām tas ir nepieciešams un tikai tad sākt rīkoties.

Atcerēsimies, ka akmens rada tendenci cilvēkā- un šī tendence tad arī ietekmēs bērna attīstību mātes ķermeņi. Attiecīgi, padomājam un ieteicams vēršamies pie sava uzraugošā ārsta un pajautājam, kādi procesi notiek sievietes ķermenī šajā jaukajā mirklī un tad padomājam, kādas saiknes rodas topošai māmmiņai ar dabu- vai tajā visā akmens vai citi minerāli nebūs lieki...to jālemj Jums pašiem!

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .