Akmens atbilstība planētai


Kopš neatminamiem laikiem cilvēks savu dzīvi ir saistījis ar Visuma spīdekļiem. Pret tiem ir izveidojušās dažādas mērīšanas sistēmas, ar kurām ceļinieks atrod ceļu uz nepieciešamo vietu. Pateicoties debesīs notiekošajiem procesiem cilvēks ir izveidojis, dažādas tradīcijas, paražas un uz to balstoties izveidojusies ne viena vien kultūra. Laikam ejot, protams, daudz zināšanu ir zaudēts un pielūgsme dabai ir pāraugusi nepamatotās svinībās.

Katram debesu spīdeklim ir piedēvēta, kāda konkrēta nokrāsa- tā būtībā ir mūsu uztvere, kā mēs šādu vai tādu vibrāciju uztveram. Taču, līdzībās ir iespējams, katram akmenim piedēvēt šīs planētas vibrācijas fonu.

Jau gadu simtiem ilgi astroloģija ir pierādījusi planētu ietekmi uz cilvēka dzīvi un konkrētu enerģiju esamību, tad attiecīgi arī jeb kuru akmeni var uztvert, kā pavisam nelielu daļiņu, kurā ir kāda konkrēta enerģija, vai esot precīzākiem- vibrācija!

Sāksim ar mūsu mazās sistēmas centrālo spīdekli un tā ir Saule, kura rūpējās par mūsu dzīvības esamību. Atmetīsim maldus, par to ka tā ir centrālā planēta un pati spēcīgākā- tā vienkārši, ir ar savām īpašībām un nav nedz labāka nedz sliktāka. Pēc tās stāvokļa nosaka cilvēka horoskopu- te der aizdomāties un saprast, cik nopietni ir izvēlēties akmeni tikai pēc vienas planētas! Taču tā liesmojoši kvēlo ik dienas, un sevī nes spēcīgu dzeltenā un zelta vibrāciju. Tā kā šī planēta ir dzīvības nodrošinātāja, tad būtībā tajā ir pilnīgi visas krāsas- jeb kurā akmenī ir daļa saules, citā izteiktāka, citā mazāk.

Visizteiktākie saules akmeņi būs tieši zeltīti, oranži- dzelteni un dzelteni. Tādi kā tīģera acs, zelta topāzs, dzeltenā jašma, dzeltenais kalcīts un arī dimants, protams, vēl neskaitāmi daudz citu. Šos akmeņus ja esam lasījuši vairāk mēs varam sasaistīt ar saules pinuma augšpusi, tieši šis centrs atbild par tādu parādību kā “mans Es!”, tas tieši saistās ar mums sabiedrībā- ārējām izpausmēm, kā mēs starojam, un ko mēs starojam. Cik droši un pārliecināti to darām! Ar šiem akmeņiem ir jābūt ļoti uzmanīgam, jo tie spēj apdedzināt, tāpat kā Saule! Tie spēj būt iedarbībā ļoti maigi, taču mirklī kad iesiet pret sevi, tie var spēcīgi aktivizēties un neļaut Jums to izdarīt.

Saules akmeņus ieteicams attīrīt tieši Saules staru ietekmē, jo Saule tos papildus arī uzlādēs. Tie neatteiksies no siltuma, pat no karstuma. Šiem akmeņiem vienmēr patiks, ja tie būs atklātās vietās- tā lai tie redz visu ap sevi- ne zem jakas, blūzes vai krekla, bet neaizsegti. Šie akmeņi ir visnotaļ cēli, un tie dzīvos savu dzīvi.

Mūsu zemei ir saglabājies viens pavadonis un tas arī visnotaļ spēcīgi ietekmē procesus, kuri risinās uz šīs zemes lodes un tas ir Mēness. Mēnesim ir īpašība simbolizēt mūsu iekšējo pasauli, ja saule ir tēvs, tad mēness ir māte. Tas izteikti parāda mūsu emocionālo pasaules uztveri. Šim debesu spīdeklim ir maigas vibrācijas, un mazliet pat atvēsinošas.

Pēc vibrāciju fona mēnesim visatbilstošākie būs visi mēness akmeņi, kā labradorīts, selenīts, adulārs un arī pērle, un safīrs. Šie akmeņi vairāk ietekmēs prātu un mazliet sirdi, tie saistās ar trešās acs un sirds centru- no kurienes tad būtībā arī rodas mūsu emocijas. Un emocionālā pasaules uztvere!


Un tagad parunāsim par planētām, kuras atrodas tuvāk Saulei- tā tad viss tuvāk atrodas Merkūrijs, tam tiek piedēvēts jauneklīguma un izklaižu gars. Tam pēc vibrācijām vislīdzīgākie būs oranžie un zaigojošie akmeņi- kā, piemēram, serdoliks, sards, hiacints. Tas saistās ar sakrālo enerģijas centru, tās ir dzīves prieka enerģijas. Ar šiem akmeņiem ir jābūt gaužām uzmanīgiem- tie no vienas puses rada jautru noskaņu, bet dažkārt tie var aizvilināt arī par tālu.


Otra tuvākā planēta saulei būs venēra! Venēra jau pēc nosaukuma vien simbolizē, ka tā ir mīlestības planēta un tā saistās tieši ar sirds enerģijas centru, tā ir zaļā un rozā krāsā, zaļā krāsa vairāk atbilst centra augšpusei, rozā centra apakšdaļai. Šim centram ir ļoti daudz zaļo, rozā un jaukto akmeņu. Šie akmeņi praktiski ir nekaitējoši, un pēc dabas miermīlīgi- ar šiem akmeņiem, pārspīlēt ir sarežģīti. Taču arī tie mēdz uzkrāt informāciju un laiku pa laikam tos nākas pienācīgi kopt.


Aiz zemes lodes, tālāk no saules atrodas bargais Mars, kuram atbilstoši ir izteikti sarkanie akmeņi un tumši sarkanie, piemēram, Rietumu kultūrā sastopamais tumšais serdoliks- karneols. Šaj planētai atbilst, pamatā smagie un agresīvie akmeņi- kā karneols, hematīts, rubīns u.c. Ar šiem akmeņiem ir nepieciešams būt piesardzīgam, jo tie pēc savām enerģētiskajām vibrācijām ir visnotaļ agresīvi un par sevi pastāvoši, tie saistās ar saknes enerģijas centra augšdaļu- būtībā par sevi pastāvēšanas vibrācijas, uras liek cilvēkam būt stabilam, un par sevi pastāvošam sociālā vidē!


Aiz Marsa mums atrodas Jupīters, jupīteram piedēvējama ir zila un violeta krāsa, šī planēta ir kā skolotājs, vai precīzāk tā ir sava prāta attīstoša planēta. Tā sniedz tādas vibrācijas, kurās cilvēks atrod iespēju mācīties. Šaj planētai vislabāk atbilst tumši zilie un violetie akmeņi, kā lazurīts, ametists, sadolīts, dūmertorīts u.c. Šie akmeņi saistās tieši ar prāta spējām- attiecīgi, ar trešās acs enerģijas centru. Ar šiem akmeņiem var dažādi eksperimentēt, tie parasti ilgi pierod pie cilvēka, bet kad jau pieraduši sāk pamazām, bet stabili ietekmēt cilvēku. No šiem akmeņiem nav sevišķi jābīstas, šie akmeņi pamatā ir atbalstoši. Un parūpēsies par cilvēka pamata funkcijām.


Aiz Jupītera atrodas jau smagāku vibrāciju planēta, un tas ir Saturns, pēc vibrāciju fona šī planēta saistās ar melno un brūno krāsu. Šī planēta ir ļoti fundamentāla cilvēka dzīvē un saistās ar saknes čakras apakšējo daļu, kas atbild par cilvēka dzīves uztver sociālā sfērā- stabilitāti, kas esi un par ko esi kļuvis. Šī planēta ir ar ne visai draudzīgām cilvēka vieglajai dabai enerģijām- šīs enerģijas darbojas uz ir/nav principa. Tās ir dabas pirmsākuma, augsnes enerģija. Šai planētai vistuvāk ir tādi akmeņi kā sarkanā jašma, dažas citas jašmas, ahāti, hiperstenīts, gagāts un citi tumšo nokrāsu akmeņi.

Nākamās trīs planētas ir ar mazliet jauktu enerģētisko fonu, kurām nav konkrētu akmeņu, bet pamatā akmeņi tiek piemeklēti kā jauktas minerālu masas, kuras ietilpst iepriekš apskatītos akmeņos.


Aiz Saturna atrodas tāda planēta kā Urāns, tā arī ir prāta un apziņas planēta, kurai ir pelēcīgi zaigojoša un tirkīza zilas enerģijas nokrāsa- te vislabākais akmens būs labradorīts, tas palīdzēs kopumā pacelt savu apziņu- šīs planētas akmeņi saistās ar cilvēka apziņu un uztveri, pret visu ap cilvēku.


Aiz Urāna. atrodas jau tāda planēta kā Neptūns, kas dod katram cilvēkam dievišķā uztveri, šī enerģētika, saistās ar cilvēka atvērtību visam dievišķajam, tam ir balta, zili balta nokrāsa- šai planētai atrast akmeni ir praktiski neiespējami, var mēģināt pameklēt starp adulāriem, bet tas būs tikai līdzībās, konkrētu akmeni neatrast, tad ir jāstrādā izeikti ar dažādiem akmeņiem un jāvēro katra uzvedību individuāli.


Nu jau neatzīta planēta ir tapusi Plutons, kas ir visa mistiskā simbols- būtībā šī planēta saistās ar melno matēriju, daļu par kuras eksistenci mēs zinām, bet ne vienmēr apzināmies. Viss mistiskais ir tikai cilvēkam nesaprotamais! Ne velti, tā saistās ar matērijas neredzamo pusi un arī no pārējo planētu saraksta aizmuka. Šai planētai nav konkrēti uz zemes sastopamu vibrāciju, bet vibrāciju kopums, lai šai planētai piemeklētu konkrētu vibrāciju akmeņus, nāksies piemeklēt vairākus dažādus minerālus, kurus ikdienā nēsājot var rasties ievērojams diskomforts!


Kā varat izmantot šīs zināšanas! Būtībā, ja Jums ir pieejama sava Natālā karte un varat pakonsultēties ar cilvēku, kurš var to karti lasīt un pateikt, kuras planētas ir slikti aspektētas, vai ir ieteicams dzīvē tās kompensēt- pastāstīt Jums par vājajām pusēm, tad akmeņi var lieliski noderēt, lai cilvēks sevi spētu harmonizēt!

Agrāk strādāju tieši pēc šāda principa, sāku ar Natālo karti cilvēkam, lai noskaidrotu atbilstošākos akmeņus, noskaidrotu, kas cilvēkam pietrūkst, tad attiecīgi, atlasīju konkrētus akmeņus litoterapijas seansam. Tālāk jau kā dziednieks, strādāju ar pašu cilvēku šeit un tagad- nepieciešamības gadījumā, cilvēkam tika ieteikts, kādus akmeņus izvēlēties savas ikdienas uzlabošanai un mainīšanai!

Šim materiālam ir tikai informatīvs saturs, tāpēc esam skeptiski un nepieņemam visu par viennozīmīgu patiesību, es ticu ka katrs zina kas tam atbilst labāk!

Pateicos, par veltīto laiku!

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .