Simbolu izpratne ķermenī...


Mūsu ķermenis ar mums sarunājas vienmēr, tikai vai mēs tajā kaut reizi mēģinām ieklausīties?

Es savā praksē esmu ievērojis, ka katra cilvēka organisms, līdz pat šūnu līmenim, reaģē uz mūsu domām un tam doto informātiku, attiecīgi mūsu domas un attiecīgi arī rīcība rada mūsos slimīgus stāvokļus, protams, viss nav tik vienkārši, taču ja mēs palūkosimies uz šo tēmu virspusēji tad tieši tā arī ir un tas viss ir arī pamatojams. Mūsu fiziskais ķermenis ir tiešs atspoguļojums mūsu dzīves pārliecībai. Mūsu ķermenis nepārtraukti ar mums sarunājas un dod apjaust kas notiek, ja vien mēs tajā ieklausītos....

Ilgstošs domāšanas veids tiešā veidā parāda mūsu domāšanas īpatnību visas dzīves garumā, vislabāk to var redzēt vecāku cilvēku sejās, kāda seja izskatīsies man novecojot? Drūma seja jau sajūtās rāda, ka cilvēkā nav tās jautrākās domas- skaistākā dzīves uztvere.

Galva- pēc galvas mūs atpazīst sabiedrībā, lai arī reti par to iedomājamies. Galva ir tiešs liecinieks par to ka nav kaut kas kārtībā arī ar mums pašiem.

Mati- mati norāda uz cilvēka spēku. Kad cilvēks ir izbijies rodas smaguma un saspringuma sajūta, sākot no mūsu pleciem, beidzot ar galvu. Nereti no tā ciešs arī acis. Mati aug cauri matu saknes maisiņam, kurš tiek nobloķēts, ja uz galvu ir pārāk liels saspringums- attiecīgi mati sāk atmirt un izkrist. Rezultātā- plikpaurība. Sievietes sāka zaudēt matus sākot ar mirkli, kad iegāja vīriešu “vidē”- piemēram, uzņēmējdarbība.

Ausis-ausis no to primārās funkcijas nodrošina iespēju dzirdēt un klausīties. Kad rodas problēmas ausīs, tad ir jāmeklē, kas ir tas ko cilvēks savā dzīvē nevēlas ne pa kam dzirdēt- atsakās dzirdēt! Ausīm sākot sāpēt, tas ir pirmais signāls, ka tas ko dzirdat Jūs kaitina/ tracina. Kurlums ir sekas tam, kad cilvēks savas dzīves laikā ir izvēlējies ilgstoši neklausīties.

Acis- līdzīgi kā ar ausīm, tikai cilvēks atsakās redzēt notikumus ap sevi vai sevī. Redzes traucējumi norāda uz to, ka cilvēks nevēlas redzēt, kādus noteiktus procesus. Pēc maniem novērojumiem tuvredzība (-) veidojas cilvēkiem, kuri nevēlas redzēt paši savu nākotni, tālredzība (+), kad cilvēks nevēlas saskatīt to kas norisinās dzīvē pašreiz. Pavērosim paši ir daudz cilvēku gados, kam ir nepieciešamas brilles, lai redzētu tuvumā- iespējams viņi negrib redzēt rītdienu, vai atzīt to ka dzīve jau ir norietā, tieši tāpat arī ir ar otra tipa cilvēkiem, kuriem ir tik daudz problēmu šodienā, ka vieglāk ir izlikties tās neredzam un dzīvot ar aizvērtām acīm? Padomājiet paši!

Galvas sāpes- viens no biežākiem galvas sāpju cēloņiem ir nepilnvērtības sajūta. Nepieciešams piedomāt, kas Jums liek justies pazemotam un kāpēc?

Migrēna rodas pamatā cilvēkiem, kuri vēlas būt ideāli, taču tas neizdodas vai arī ir pārāk daudz sakrājies cilvēkā faktoru, kas ir kaitinoši attiecībā pret dzīves uztveri.

Kakls- kakls norāda uz cilvēka spēju būt elastīgam savā domāšanā, ar iespēju paskatīties uz lietām no dažādām pusēm, mēģinot saprast otra cilvēka domu gājienu. Problēmas ar kaklu, norāda uz to ka mēs turamies pretī dzīvei- esam kļuvuši neelastīgi.

Savukārt rīkle, mums parāda to vai mēs spējam par sevi pastāvēt, pateikt to ko mēs patiešām vēlamies. Rīkle sāk iekaist, kad mēs sākam domāt par to ka mums nav nekādu tiesību pastāvēt par sevi, attiecīgi arī nepilnvērtības sajūta. Jau smagāki iekaisumi, kā laringīts, norāda uz to ka mēs esam dusmu pārpilni, ka pat nespējam parunāt.

Rīkle arī liecina par mūsu radošumu, problēmas ar vairoga dziedzeri, vai mandelēm liecina par to ka nespējam radoši izpausties, kā mēs to vēlētos.

Vislielākās pārmaiņas mūsu dzīvē tieši notiek kakla līmenī!Kad mēs sākam pretoties pārmaiņām dzīvē, tam parasti seko rīkles iekaisumi, klepus u.t.m.l.

Mugura- tiešā veidā rada mūsu ķermenim atbalstu, attiecīgi arī simbolizē galvenokārt atbalstu mūsu dzīvei. Attiecīgi muguras problēmas arī parāda to ka cilvēks jūt pārlieku mazu atbalstu savā dzīvē. Nereti mēs atbalstu meklējam savos tuviniekos un draugos, bet patiesībā mūs visu laiku atbalsta dzīve!

Muguras augšdaļas problēmas, saistās ar nepietiekamu atbalstu emocionālā līmenī (Sajūta, ka pietiekami neatbalsta vīrs, mīļākais, draugs!

Muguras vidus daļas problēmas, tiešā veidā saistās ar vainas sajūtu. Iespējamas bailes, par to ka varam sagaidīt negaidītu sitienu no muguras puses.

Muguras lejas daļas problēmas mūsdienu sabiedrībā pamatā saistās ar resursiem- naudas situācija, dzīves apstākļi un dažāda veida sociālā drošība. Vai pareizāk sakot, cēlonis ir nevis visas šīs lietas, bet gan attieksme pret tām.

Plaušas- tās simbolizē ņemt un dot dzīvību. Kā nereti saka iepūst dzīvību, ka nedrīkst sveci nopūst un citi ticējumi. Problēmas ar plaušām veidojas mirklī, kad cilvēks nevēlas uzņemties par sevi atbildību un dzīvot ar pilnu krūti. Vai arī mirklī, kad jūtas nepilnvērtīgs- bez tiesībām dzīvot ar pilnu krūti.

Krūtis- simbolizē mātišķumu. Tāpēc pamatā problēmas ar krūtīm saistošas ir tieši sievietēm- tās parāda, ka ar savu uzmanību, iespējams, kādu smacējam. Vēlamies to piespiedu kārtā pabarot. Simboliski, protams!

Sirds- simbolizē mīlestību, asins- prieku. Kad dzīvē nav nedz prieka, nedz mīlestības, sirds sastingst un paliek vēsa. Attiecīgi, asins rit daudz lēnāk un cilvēks nonāk pie daudzām veselības problēmām, kuras saistās ar sirdi un asinsriti.

Dažkārt cilvēks tik ļoti sapinās, dzīves drāmās, kuras ir izdomātas tikai katra paša galvā, kad aizmirstam ieraudzīt to burvīgo pasauli, kura ir ap mums.

Kuņģis- pārstrādā un pārgremo visas jaunās idejas un situācijas. Problēmas ar kuņģi rodas mirklī, kad mēs nezinām, kā pieņemt jaunu dzīves situāciju, ideju vai jaunu dzīves kārtību- mēs bīstamies! Līdz iemācāmies pieņemt!

Kuņģa čūla- tās vairs nav tikai bailes, bet jau nopietna uztveres problēma- jūtamies nepietiekami labi kādam. Neesam pārliecināti paši par sevi, ka būsim pietiekami labi savā būtībā. Izeja ir tikai viena- mīlēt pašam sevi, iemācīties pat ja nevar!

Urīna pūslis- problēmas ar urīnpūsli vai aizmugurējo izeju, vai dzimumorgāniem rodas no nepareizas organisma funkcionalitātes uztveres. Katrs mūsu orgāns ir lielisks apstiprinājums, mūsu fantastiskajai dzīvei. Un arī šie orgāni un ķermeņa daļas lieliski rūpējās par mūsu organisma dzīvotspēju.

Arī dzimumattiecības ir lieliskas un skaistas, kas ir dotas mums tāpat kā funkcija ēst un dzert. Uztverot šo funkciju, nepareizi mēs bloķējam savas centrālās dzīvības plūsmas- nobloķēt varam pieņemot, ka šī funkcija ir netīra un grēcīga. Vai tik tiešām šķiet, ka tai programmai, kas radīja Saules sistēmu, Visumu, nav interesantākas nodarbes, kā vaktēt visas cilvēces dzimuma orgānus?! Protams, es nestāstu, ka pašlaik ir aktīvi jānodarbojas ar dzimumattiecībām ar visiem pēc kārtas, vienkārši ir jāsaprot, ka daudzi sabiedrībā valdošie uzskati ir novecojuši un cilvēki tos dienu dienā paši pārkāpj- pieņemiet to ka dzīvojat savādāk, ka šie uzskati ir veci un Jums nederīgi. Šie uzskati rada cilvēkā seksuālo vainas apziņu, kas radīs viennozīmīgi veselības sarežģījumus!

Olnīcas- problēmas ar olnīcām ir tiešs signāls, ka mēs neizpaužam savu radošo potenciālu.

Kājas- tās mūs nes pa dzīvi. Problēmas ar kājām sākotnēji norāda uz to ka bīstamies iet uz priekšu, vai arī sevis izvēlētā virzienā. Tām nākas mūs vilkt, nest un stiept uz priekšu- kas ir daudz milzīgāka slodze, jo pretojamies.

Varikozās vēnas- tās ir mājas vai darbs, kuru Jūs neieredzat!

Neliela viela pārdomām, pēc līdzīga principa varat turpināt un atradīsies arī atbildes uz Jūsu jautājumiem.

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .