Ūdens uzstrāvošana


Ir reizes, kad cilvēki sev līdzi, dažādu apstākļu vadīti, nevēlas nēsāt akmeni, tad ir viena no unikālām iespējām- ūdens uzstrāvošana izmantojot atbilstošu akmeni. Ūdens uzstrāvošanai var izmantot praktiski jeb kuru no akmeņiem, taču arī šeit ir ieteicams ievērot drošības tehniku- līdz ar to, ka daļa no akmeņiem var izdalīt arī cilvēkam kaitīgus ķīmiskos elementu- kuri nebūtu vēlami uzturā, tieši tāpat arī nereti akmeņi tiek lakoti, kas arī saprotams, neko labu veselībai nedarīs.

Biežākā metode, kura ir sastopama, kad akmens tiešā veidā tiek ievietots ūdenī un atstāts tajā uz vairākām diennaktīm- biežāk šādu metodi var pielietot uz cietiem kristāliem- kā, piemēram, kvarci, ar nosacījumu, ka tam nav citu minerālu piemaisījumu- mātes iezis uz kura tas audzis. Taču šī metode nebūt nav no drošākajām, ja tomēr esam nolēmuši akmens uzlādēto ūdeni lietot iekšķīgi. Ir vēl lērums, dažādu pasākumu, kurus būtu jāievēro pirms akmeni likt ūdenī, kurš vēlāk tiks dzerts.

Pastāstīšu par pāris vienkāršām metodēm, kā var uzlādēt ūdeni izmantojot minerālus netiešā veidā tos ievietojot ūdenī.

Pirmais un svarīgākais noteikums, izvēlēties stikla trauku, kurš ieteicams ir bez skaldnēm un plaisām- stiklam ir jābūt dabīgam, jo arī tas ir labs vadītājs, jo sastāv no silīcija oksīda, kā kvarcs. Stikla traukam būtu jābūt nekrāsotam, jo jeb kurš krāsu tonis dos papildus informāciju uzlādējamajam ūdenim.

Viena no populārākajām un drošākajām metodēm ir trauks traukā, ir iespēja ievietot akmeni, kādā mēģenē un to ievietot dzeramā ūdens traukā, bet tieši tāpat var ievietot nepieciešamos akmeņus traukā ar ūdeni un tajā ievietot vēl vienu trauku kurā atrodas dzeramais ūdens. Šī metode, protams, neļaus dzeramajam ūdenim mainīt savu ķīmisko struktūru, taču uzstrāvošana notiks. Ķīmiskās struktūras izmaiņas nereti vērojamas, tik populārajam šungīta ūdenim, kurš tiek uzskatīts par pašu pamatu ūdens nostādināšanai uz akmeņiem- taču šeit ir jāapzinās iespējamie riski, kurus cilvēks uzņemas iedarbojoties uz ūdeni jau ķīmiski.

Ir dažādas metodes, kad minerāli tiek likti ap glāzi ar ūdeni un arī tā tas tiks uzstrāvots.

Taču tomēr, es iesaku izvēlēties metodi trauks traukā, tā būs droša un neapdraudēs Jūsu veselību, un efekts būs līdzvērtīgs minerāla ievietošanai tieši ūdenī (neskaitot ķīmiskās izmaiņas).

Kā tad būtu pareizi rīkoties ar kristālu izmantošanai un cik daudz ir nepieciešams kristālu ūdens uzskaņošanai. Tad ir jāsaprot, viena elementāra lieta, jo vairāk ūdens un mazāks ir pats kristāls, jo nepieciešams vairāk laika ūdens uzlādei. Jo mazāk ūdens un lielāks minerāls, jo mazāk laika nepieciešams ūdens uzlādei. Es personīgi ieteiktu ievērot vienu nelielu proporciju 1:15, tā tad 10gr. minerāls pret 150gr.ūdens. Protams, ietekmē arī akmens veids, cietība un tā īpašības, taču uz to es šoreiz nevēlētos likt akcentu- sākotnēji pietiks, saprotot šo proporciju, kura būs visnotaļ universāla, jo atcerieties vienu lietu- ūdens ietilpība ir tāda kāda tā ir un akmens vibrācija ir tāda kāda tā ir- pārlādēt neko nevar! Šī proporcija ir atbilstoša sākot no 24h iedarbības.

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .