Vārdošana - programmēšana


Izsens, tautā ir zināma tāda parādība, kuru veic dažāda veida dziednieki, kā vārdošana. Retums bija tādu dziednieku, kuri neapvārdoja ūdeni, sāli, cukuru, taukus un citus pieejamus līdzekļus.

Mūsdienās, kad esam jau tehnoloģiski attīstītāki, es vēlētos vārdošanu nosaukt tādā populārā vārdā, kā programmēšana, tā pati uzskaņošana un tamlīdzīgi- pašlaik plaši lietoti apzīmējumi.

Senatnē vārdotājs, ar vārda palīdzību veidoja noteiktas domu formas, kuras tad arī nodeva konkrētai lietai. Pašlaik, ne vienmēr tiek veidotas vārdu virtenes, lai programmētu, taču domas princips paliek tieši tas pats.

Attiecīgi sapratīsim pašu pirmprincipu- lai saglabātu priekšmetā informāciju, tad tam ir jābūt informācijas nesēja īpašībām- tajā ir jābūt spējai informāciju uzglabāt un no sevis šo informāciju atdot blakus esošajiem informācijas nesējiem- piemēram, ūdens! Tam ir jāsatur sevī informācija, kuru tas spēs nodot visam apkārt esošam, kur tas nokļūs- attiecīgi, ja šo ūdeni cilvēks lieto uzturā, tad no ūdens informācijai jānokļūst uz mērķa šūnām (arī tās satur ūdeni). Vai vienkāršāk sakot, ja cilvēka organismu ir skārusi kāda slimība, tad šajā slimības atrašanās vietā parasti risinās procesi, kuri neatbilst organisma veseluma stāvoklim (organisms cīnās, lai ieņemtu šo stāvokli)- attiecīgi programmētajam priekšmetam, būtu ar savu informāciju jāpiesātina cilvēka organisms- attiecīgi radot iespēju organismam spēji atgriezties veseluma stāvoklī.

Tā tad biežāk pieminētie programmējamie priekšmeti ir priekšmeti, kuri spēj nest informāciju- attiecīgi dabā informācijas nesēji ir kristāli! Piemēram, sāls, cukurs, visa veida akmeņi (izņemot amorfie- bioloģiskas izcelsmes pārakmeņojumi- dzintars, gagāts, opāls, pērle u.c.) un ūdens (par ūdens programmēšanu nepamatošu, par to skaisti stāsta japāņu zinātnieks Masaru Emoto, kurš ir uzrakstījis par to veselu grāmatu- http://bibliotekar.ru/voda/ krievu val.).

Ir grūti nodalīt vieglāk un sarežģītāk programmējamos priekšmetus, jo visvieglāk programmējamiem ir savas īpašības, sarežģīti programmējamiem ir savas īpašības, Tāpēc sāksim izskatīt visu pa kārtai:

  • Ūdens- šis materiāls padodas programmēšanai visvieglāk, taču tā nestabilitātes dēļ, tas spēj ātri zaudēt iegūto informāciju- attiecīgi, ieteicams šādu materiālu lietot nekavējoties, pēc programmas ievades. Tieši šāda iemesla dēļ, iesaka vislabāk ūdeni ņemt no avotiem- tas nesatur surogāta informāciju- caur zemes dzīlēm, attīrījies saskarē ar citiem kristāliem. Programmēts ūdens, mājas apstākļos atrodoties ilgāku laiku, spēji uzņems arī apkārt esošo informāciju, kura valdīs tā vidē. Nereti dzirdu ieteikumus par speciāliem traukiem, pat kristāla traukiem, kuros uzglabāt šādu ūdeni- der zināt, dabīgam kristālam darbības frekvence ir augsta un tas ātri vien attīrīs ūdeni arī no tam uzliktās programmas. Šis programmējamais materiāls sevī uzkrās vismazāko apjomu informācijas- attiecīgi blīvuma dēļ, nāksies izvēlēties lielu tilpumu un arī patērēt gatavo produktu lielos apjomos. Ūdeni iespējams programmēt katram mājas apstākļos- vienkāršākais veids ir paņemt divus traukus, radīt nepieciešamo domu un pārliet ūdeni no trauka traukā 45 reizes.
  • Tauki un taukus saturošas ziedes- šeit darbojas tas pats ūdens princips, taču dažādu papildus elementu klātbūtne, padara informāciju noturīgāku šāda veida nesējos.
  • Sāls, cukurs- kā sāls, tā arī cukurs ir jau kristāliskas formas materiāls, kaut arī cukurs ir mākslīgā veidā kristalizēts, tā efektivitāte jau būs lielāka un informācijas noturība spēcīgāka. Šos materiālus programmēt būs jau sarežģītāk, to programmēšanai būs nepieciešamas jau dažādas zināšanas un iepriekšēja sagatavotība.
  • Minerālie materiāli ar kristālisku struktūru- šeit svarīgi ir ievērot materiālu īpatnības- cietību, blīvumu un struktūru. Visi minerālie materiāli sevī satur jau noteiktu informācijas daudzumu (vibrācijas veidu, frekvenci), kuru nosaka konkrētā materiāla singonija (kristāliskā režģa forma). Ja, piemēram, vēlamies programmēt selenītu, tad mums nāksies pielikt mazākas pūles, kā programmējot dimantu. Kāpēc?! Selenīts būtībā ir ģipsis, kura struktūra nav izteikti blīva un šajā akmenī vieglāk ir ielikt sev nepieciešamo informāciju. Tai paša laikā, dimanta struktūra ir stabila un blīva, kurā iespiest svešu informāciju praktiski ir neiespējams (reti kurš spēj šo akmeni programmēt). Programmējot minerālus, ir jāsaprot, ka būs jāņem vērā to dabīgās īpatnības. Akmens ir viena no vienkāršākajām dzīvības formām uz zemes, kurai ir savas vibrācijas un savs attīstības ceļš, (piemēram, malahīts- tas savu transformāciju veic aptuveni 200 gadu laikā! Pēc šī laika perioda akmens sairst un kļūst par ķīmisko elementu grupu, kuru rezultātā veidojas jau citi minerālie materiāli). Attiecīgi jāsaprot, ka akmens nav radīts cilvēkam, bet tas ir radīts, kā neatkarīga, dabīga dzīvības forma, kuru pateicoties tā dabīgai informācijai- vibrācijām, ir iespējams izmantot kompensējoši cilvēkam. Pārklājās akmens vibrāciju diapazons ar kādu no cilvēka vibrāciju diapazoniem- rodas iedarbība. Saprotams, akmens darbībā nesakrīt pilnīgi ar cilvēka vibrāciju- šeit tad arī rodas darbības pastiprināšana- programmēšana un akmens „atmodināšana”, pielāgošana cilvēka nepieciešamībai. Taču sākotnēji ir jānoskaidro, kurš minerālais materiāls atbilst cilvēka nepieciešamībai. Jo, minerāli nav tik elastīgi, kā ūdens, taču informācijas nešanas ziņā akmeņi ir neaizstājami un būs pat jāpacenšas, lai ielikto programmu no tā iztīrītu.

Apskatījām, dažus no programmēšanas variantiem, cerībā noņemt, misticisma plīvuru no šīs parādības. Būtībā, tā ir dabas zināšana- nekas vairāk.

Jaunas zināšanas, ar kurām vēlējos padalīties un no savas dziednieku prakses teikšu arī tā, ka pats cilvēks sastāv pamatā no ūdens- kurš arī pakļaujas programmēšanai. Par to der padomāt! Lieti noder palīgierīces, kas nostrādās kompensējoši un stabili ( piemēram, akmeņi), taču smagi piestrādājot ir iespējams izdziedināt visu pašam, bez kompensatoriem- kompensatori tikai palīdz radīt tendenci, konkrētā laikā un konkrētā jomā!

Pateicos!

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .